sobota, 16 listopada 2013

Hańba, zdrada, Targowica!

Trzeci wrócił z Holandii i wpadł tradycyjnie na weekend zjazdowy na chatę przekimać u Szóstego. Było fajnie, popiliśmy, powygłupialiśmy się, powspominaliśmy stare czasy, ponarzekaliśmy na nowych współlokatorów, poopowiadaliśmy sobie co się u kogo działo przez te ponad cztery miesiące od kiedy się widzieliśmy. Było spoko. W pewnym momencie, prowadzony może alkoholem, może zmęczeniem całym tym teatrzykiem z udawaniem kogoś, kim nie jestem, postanowiłem się wyoutować wreszcie przed Szóstym. Więc go zabrałem do pokoju, posadziłem naprzeciw siebie i powiedziałem:
- Jestem gejem.
- No wiem.

O.o

o.O

O.o

Wut?

Okazało się, że nie tylko Trzeci - kapuś, zdrajca i konfident pierdolony - ale i Piąty - kłamliwy delator, kabel jebany - a po namowach i podchodach nawet Kuzyn Szóstego - po nim nie pocisnę, bo się złamał na torturach dopiero - niezależnie się wysypali, i to jeszcze przed ich wyjazdem! A Szósty czekał te jebane kilka miesięcy na to, aż sam mu się w końcu przyznam. No co za skurwiel! :P

Druga najwyraźniej też wie, bo Szósty jej z kolei wszystko wyśpiewał. W ogóle najwyraźniej cały Poznań i pół Wielkopolski wie już dawno, tylko ja nie wiedziałem, że już wszyscy, kurwa, wiedzą!

Spodziewanych konsekwencji nie było. Szósty nie przydybał mnie w ciemnej uliczce z bejsbolem, Druga nie zaczęła robić sobie ze mną słit foci i chwalić koleżankom hipsterkom, że ma bestgejfriendaever. Tylko z Trzecim sobie porozmawiam dzisiaj, oj porozmawiam sobie z nim! Kac przestanie być jego największym dzisiaj problemem.

No kurwa!

6 komentarzy:

 1. haha, no cóż, rozwiązałeś worek ze swoją tajemnicą, więc teraz nie dziw się, że rozchodzi się to z prędkością światła :P tak to już jest w tym życiu, równie dobrze możesz kupić sobie teraz koszulkę: "ja wiem, że wy wszyscy wiecie" :D:D:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Hahaha :D Ten moment kiedy zmieniasz status wyoutowanego z "tylko przed najbliższymi" na "tak".
  Wiesz, to jest serio wygodne ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. nie tylko Wielkopolska, razem ze mną wieści popłynęły dalej :>

  OdpowiedzUsuń
 4. jest takie powiedzenie, że jeżeli trzy osoby wiedzą o tajemnicy, to nie jest ona już tajemnicą - ostrzegałem! Ale chyba Tobie te coming outy teraz pewnie koło chuja latają;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulje Misiu:* juz nie bede sie bal odwiedzac Ciebie:D

  OdpowiedzUsuń
 6. Coming outy są już przereklamowane :P. Teraz połowa gimbazjum jest gejami albo lesbijkami. Nie już tego efektu co kiedyś. ;-)

  OdpowiedzUsuń